Dołącz do naszego zespołu!

prywatne przedszkole językowe praga południe

Uwielbiasz pracę z dziećmi i czerpiesz ogrom satysfakcji towarzysząc im w nieszablonowej eksploracji świata? Uważasz, że sens pracy pedagoga to przede wszystkim bycie uważnym przewodnikiem na drodze edukacji wolnej od utartych schematów i otwartej na potrzeby małego człowieka? Jeśli tak, to właśnie na Ciebie czekamy!! Bright Start International Preschool to przedszkole, które stworzyliśmy w międzynarodowym, wielojęzycznym środowisku z kameralną atmosferą małych grup. Bright Start International Preschool to również ludzie, którzy z entuzjazmem i ciekawością odkrywają niezwykłość małych umysłów. Realizują się w swoim zamiłowaniu do zawodu, wcielają w życie autorskie programy i stale odkrywają nowe możliwości tak, jak ich mali podopieczni.

Dołącz do naszej kadry… i w naszym trójjęzycznym przedszkolu (j. angielski, j. hiszpański, j. polski), prowadź razem z nami dzieci ścieżką interaktywnej nauki opartej na doświadczaniu. W Bright Start International Preschool na podstawie elastycznego programu dostosowanego do potrzeb maluchów stymulujemy i zachęcamy dzieci do odkrywania świata. Wybierając Bright Start International Preschool dołączasz do zespołu profesjonalistów zajmujących się edukacją przedszkolną, którzy, tak jak Ty z pasją i zaangażowaniem chcą wspierać, uczyć i rozwijać dzieci w ich wczesnych latach życia. Znajdziesz u nas świetne miejsce do pracy, niesamowitych współpracowników, motywujące i dbające o rozwój środowisko i przestrzeń, w której będziesz mógł się w pełni realizować oraz… wiele innych korzyści.

W Bright Start International Preschool nauczyciele wzrastają wraz z dziećmi.
Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

nauczyciele/wychowawcy grupy:

check

English-speaking preschool teacher, group tutor (Native Speaker)

sprawdź

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

controlar

Maestro/a de preescolar y tutor/a hispanohablante (Nivel nativo)

nauczyciele/instruktorzy zajęć:

check

English-speaking preschool teacher, group tutor (Native Speaker)

sprawdź

Nauczyciel/Instruktor do prowadzenia zajęć dodatkowych dla grup przedszkolnych

controlar

Maestro/a y tutor/a hispanohablante para realizar actividades extracurriculares para grupos preescolares! (Nivel nativo)